UVB Výbojka 50W PAR30. Skladem

 

UVB výbojky jsou jedno z nejlepších umělých osvětlení na trhu, které se používá pro chov plazů. Nabízí světlo vysoké intenzity, teplo a velký výdej UV záření při nejmenší možné wattáži.
Výbojka má až dvojnásobný výdej UV oproti klasickým výbojkám, její výdej světla je však 5x vyšší! Navíc je oproti klasické výbojce nesrovnatelně úspornější, o více než 50%.
Pro vytvoření ideálních podmínek v teráriích je zapotřebí mnoho viditelného světla, dostatek UV a tepla, jen tehdy se nám plazi ukazují ve svých plných barvách a jejich chování je přirozené.
 
Velkým plusem těchto lamp je jejich relativní energetická nenáročnost, v porovnání s odvedeným výkonem. Většina energie je totiž přeměněna na světlo, oproti jiným zdrojům, kde se 95% energie mění v teplo.
Průměrná životnost výrobku je 8000 hod, nicméně doporučujeme obměnit lampy po jednom roce používání, abychom vždy poskytli chovaným zvířatům to nejlepší.
Zapojení: Lampu zašroubujte do klasické porcelánové (keramické) objímky E27, nebo svítidla, které se připojí do předřadníku 50w. Při prvním "nastartování" (rozsvícení) lampy je nutné, nechat jí nepřetržitě běžet alespoň 2 hodiny, aby se zaběhla, jinak hrozí její poškození

 • Závit E27
  Provedení PAR30
  Úhel paprsku 35°
  Intenzita 6000lm
  Teplota chromatičnosti 6500K
  Průměrná životnost 8000hod
  Délka 12,3 cm
  Šířka 9,5 cm 
699,00 Kč
Auf Lager