Naše služby

      Zakázková výroba terárií, želvárií,        želvích stolů, akvárií, akvaterárií,    terarijních a akvarijních stěn a nábytku.  

E-shop 

 

Lamino a osb terária

Akvária

3D   Pozadí

Dekorace doplňky


Lamino a OSB terária


Lamino terária jsou skvělým doplňkem Vašeho domova. Na výběr je z nepřeberného množství dekorů, takže se krásně sladí s Vaším nábytkem. Výhody lamino teráríí jsou: Velká mechanická odolnost, možnost stavět různé tvary a velké rozměry, výborně drží teplo, případné budoucí úpravy jde dělat jednodušeji než u skla. Tyto terária výborně doplňuje 3D stěna, kterou vyrobíme přesně podle požadavků daného chovance. Terárium samozřejmě vybavíme kompletním osvětlením, vytápěním, dekoracemi a ostatními doplňky, které Vám usnadní údržbu a chov. Součástí může být skříňka, stolek, nebo třeba komplet obývací stěna, kde terárium bude dominantou.


Akvária


Nabízíme akvária z kvalitního skla, kromě standartních rozměrů, slepíme akvárium dle vašich požadavků a to až do rozměru 220x100x100. používáme sklo 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm. Akvária opatříme podélnými i příčnými výztuhami. 

K akváriím vyrobíme kvalitní skříňku, kam můžete schovat techniku, nebo jen využít úložný prostor. Nebo se dá vyrobit komplet vč. krytu na světla.

Ke kompletům dodáme filtraci, osvětlení, topítka a další vybavení podle Vašich požadavků. 

Do akvárií vyrábíme i 3D stěny, které posunou Vaše akva zase o kus dál3D pozadí


Naše 3D stěny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a členěny tak aby danému chovanci zvětšilo životní prostor, či poskytlo úkryt, nebo místo na kladení snůšky. Vyrábíme 3D stěny do pouštních, tropických a vlhkých terárií a i do akvárií. do 3D stěny se může umístit vodopád, kapsy na kytky, nebo větve. Tvarům a velikostem se meze nekladou.


Dekorace a doplňky


Naše dekorace jsou vyrobeny z odolného materiálu, jsme schopni vyrobit téměř jakýkoli tvar, nebo velikost. zajímavým doplňkem jsou naše 3D dekorace které lze použít do všech typů terárií bez pozadí a zvětšit tak životní prostor